FWK Nieruchomości

Każdy z naszych pośredników to specjalista od rynku nieruchomości. Naszym celem jest skutecznie zadbać o Państwa interesy. Co m.in. należy do naszej codzienności?

  • Wykonujemy sesję zdjęciową Państwa nieruchomości. Staramy się tak dostosować wnętrze, aby było ono jak najbardziej atrakcyjne dla kupującego.
  • Gromadzimy pełną dokumentację. Składamy i odbieramy wnioski w imieniu sprzedającego i kupującego nieruchomość. Kontaktujemy się z Urzędami Miast, Gminy, Urzędami Skarbowymi oraz Sądami.
  • Odpowiadamy za stworzenie atrakcyjnej oferty, publikowanej na Topowych serwisach ogłoszeniowych takich jak: Otodom, OLX i Facebook.
  • Prezentujemy nieruchomość w sposób entuzjastyczny i życzliwy. Każda nieruchomość ma zalety, które na pewno podkreślimy. Chcemy, aby klient wyobraził sobie swoje życie, właśnie w Państwa nieruchomości.
  • Towarzyszymy Państwu do podpisania aktu notarialnego, aby nic nie zakłóciło realizacji Państwa marzeń. Współpracujemy z rzetelnymi Kancelariami Notarialnymi.

Jeżeli planują Państwo kupić nieruchomość i szukają Państwo swojej wymarzonej posiadłości – zapraszamy na spotkanie z naszymi specjalistkami. Przedstawimy aktualne oferty  a po podpisaniu karty poszukującego, będziemy dla Państwa aktywnie wyszukiwać nieruchomości, które spełniają Państwa wymagania.

O Państwa nieruchomości zadbają:

Pośrednik nieruchomości

MAGDALENA KOGUT

kontakt@fwk.com.pl

Pośrednik nieruchomości
MARCELINA PIASECKA-WITEK

nieruchomosci@fwk.com.pl

Pośrednik nieruchomości

KINGA ZARANEK

nieruchomosci@fwk.com.pl